Koltuk Yıkama

Evlerimizde ve işyerlerimizde en çok vakit geçirilen yerler koltuklarımızdır.Bu yüzden belirli zamanlarda koltuklarımızın yıkama işlemine tabi tutulmaları gerekir.

Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalacağınıza GARANTİ VERİYORUZ.

Koltuk kumaşları bakteri ve kir tutmaya çok elverişlidir. Bunu bir gömlek gibi düşünün, nasıl ki giydiğiniz bir gömleği ikinci sefer temizleyip giyiyorsak aynı şekilde koltuklarımızıda belirli periyotlarla yıkamamız gerekmektedir. Belirli periyotlarla yıkanmayan koltuklarda aşırı derecede bakteri ve mikrop birikeceği gibi leke ve kirler kumaşın ipliğine uzun sure temas etmesi halinde kumaşa işler ve temizlenmesi dahada zorlaşır ve eski rengine birdaha geri dönmeye bilir sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığınıda riske atar.

Koltuk Yıkama en kötü ihtimalle yılda bir kere yapılmalıdır. Yıkama işlemi görmeyen koltuğun üzerindeki lekelerin kalıcı olabilme ihtimali çok yüksektir. Belli periyotlarda yıkanan koltuk hem hijyen hemde görünüm bakımından çok daha iyi olucaktır aynı zamanda kullanım ömrüde artıcaktır.

Bizim tavsiyemiz koltukların yılda 2 defa yıkanmasıdır. Yılda bir kere yıkanan koltukların lekeleri kumaşın içine işlemesi engellenmiş olacaktır.

Open chat