Hakkımızda

20

Yıllık
tecrübe

hakkımızda

Atik Halı Yıkama Bursa

Kuruluş

2005 yılında açılmış olan firmamız yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile her geçen gün müşteri potansiyelini artırarak hizmetlerine devam etmektedir.

Bursa Halı Yıkama

Firmamız teknolojiye vermiş olduğu önemle sürekli sektörde en son teknolojik gelişmeyi takip edip gerekli olan makineleri kullanmaktadır. Firmamız personelin eğitimine önem vermektedir. Bu kapsamda gerekli eğitim ve tecrübe sahibi olmayan personeline kesinlikle halı teslim etmemektedir.

Bursa Halı Yıkama Hizmetleri

Ayrıca kullanmış olduğumuz bitkisel şampuanlar sayesinde sağlığınıza önem vermektedir.Sizde halılarınızı yeni açılmış halı yıkamaların sizin halınız üzerinde tecrübe kazanmalarına izin vermeyin 10 yıllık tecrübe ile çalışın içiniz rahat etsin…

Biz Atik Halı Yıkama olarak her halı çeşidine halının özelliğine göre ayrı şampuan kullanmaktayız.

Ayrıca sadece ayrı deterjan değil kullanılan ekipmanlarda ayrı olmak zorundadır. Örneğin bir antika halıyı sert makine fırçası ile temizlenmeye kalkılırsa telafisi mümkün olmayan hatalara neden olabilir. Veya bir makine halısını yumuşak bir fırça ile temizlemeye kalkıldığında sadece yüzesel bir temizlik olacaktır. Halının aralarına fırça işlemediğinden hijyen sağlanmamış olacaktır. Kısacası Atik Halı Yıkama’ nın 10 yıllk tecrübesi ve bilgi birikimine halılarınızı gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

haliyikama

Bursa Halı Yıkama

Atik Halı Yıkama Tesisi Bursa’nın tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Servis araçlarımız ücretsiz halılarınızı evinizden alır ve geri teslim eder. Koltuk yıkama hizmetimizi evinizde icra etmekteyiz.

Modern Makinalarımız

Sağlığa elverişli malzemelerimiz ve tecrübeli personelimiz ile birinci önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Kaliteli Hizmet

Müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak sizlere hijyenik bir ortamda yaşamınızı devam ettirebilmeniz için gerekli olan temizliği bütçenizi zorlamayacak ücret karşılığında sunuyoruz.

Ücretsiz Servis

Ücretsiz servisimiz ile adresten alınan halılar Halı Yıkama 1 Numaranın Kaliteli hizmet ve memnun müşteri anlayışı ile temizlikten sonra adresinize teslim edilmektedir.

Open chat